Ayurveda Eğitmeni ve Wellbeing Uzmanı Ebru ŞİNİK

Ayurveda Eğitmeni ve Wellbeing Uzmanı Ebru ŞİNİK

EBRU ŞİNİK HAKKINDA

 Ayurveda Eğitmeni ve Wellbeing Uzmanı / Chopra Center Perfect Health Instructor

Ayurveda Eğitmeni ve Wellbeing Uzmanı Ebru Şinik, Yükselen Çağ  Wellbeing Merkezi’nin kurucusu, lider  danışman ve eğitmenlerinden olup, yüzyılımızda Bütünsel Sağlık ve Beden-Zihin Tıbbı’nın en güçlü öncülerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof  Dr. Deepak Chopra’nın öğrencisi ve  California’da bulunan Chopra Center  eğitmenlerindendir.

Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını; “Hayatlarımızı daha sağlıklı, daha enerjik, daha huzurlu, daha mutlu ve  neşe içinde bir farkındalık hali ile yaşamamızı sağlayıcı,  bilimsel altyapılı kadim tekniklerin günlük rutine kolaylıkla eklenerek, genel yaşam kalitesinin yükselmesini sağlamaktır’ diye özetlemektedir.

“Mind-Body Medicine” (Beden-Zihin Tıbbı) çerçevesinde Türkiye’deki ilk Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünlerini üreten Şinik, ülkemizde Yönetim Kurulu düzeyinde de meditasyon eğitimi veren  yegane kişilerdendir.

Şinik,  “İyi Ol, Mutlu Ol” sloganı çerçevesinde  “ Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

Genleriniz Kaderiniz Değildir” ,  “Nefeste Saklı Hayat” veEbru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileriisimli üç kitabı ve “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si olan Şinik, ayrıca Şahsa Özel “Bütünsel Sağlık, Well-Aging ve İş&Yaşam Dengesi” danışmanlıkları vermektedir. Şinik’e ait web siteleri aşağıda sıralanmıştır;