Eğitmenlerimiz

Kalite Sistem Uzmanlığı - KARTAL

Kalite Sistem Uzmanlığı Programı; Uzmanlık Paketi, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, İç Tetkikçi ISO 19011 eğitimlerinden oluşmaktadır.

  • Katılımcılara toplamda 4 adet sertifika verilecektir.

‘Kalite Sistem Uzmanlığı Eğitimi’’Kalite kavramının temel amacı, müşteri beklentilerinin ve işletmelerin stratejik amaçlarının en ekonomik seviyede karşılanabileceği ürünün veya hizmetin verilmesi için gerekli planların ve kontrollerin geliştirilip; uygulanarak etkin bir şekilde sürekliliğinin sağlanmasıdır.

Yeni ekonomik düzende şirketler artık yalnızca maddi varlıklarıyla değil, kimlikleriyle de pazarda yer edinmeye çalışmaktadır. Toplam Kalite Yönetimi felsefesi bunu desteklediği gibi hızlı ekonomik değişime karşı şirketlerin teoriler üretebilmelerini de kolaylaştırmaktadır.

Türkiye’de ki üniversitelerde Kalite Kontrol Mühendisliği bölümü bulunmadığı için herhangi bir mühendis unvanına sahip adaylar Kalite Kontrol Mühendisi olarak işletmelerde çalışabilmektedir. Mühendis unvanına sahip olmayan adaylar ise işletmelerde Kalite Kontrol Uzmanı olarak çalışabilmektedir. Kalite Yönetim Sistemini öğrenmek isteyen yöneticilerin, mühendislerin, çalışanların ve bu konuda kariyer yapmak isteyen adaylar, bu programımız tam size göre!

Alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından sektörel ihtiyaçlar baz alınarak gerçekleştirilecek olan Kalite Sistem Uzmanlığı Programı sonunda katılımcılara sertifika verilecektir. Bu sertifika aracılığıyla katılımcılar kalite kontrol konusunda ki uzmanlığını belgeleyerek, özgeçmişini güçlendirecek ve daha rahat iş bulabilecektir. Kaynes Kariyer Kalite Sistem Uzmanlığı Eğitim Programı, sektöre sağlamış olduğu nitelikli insan kaynağı desteğiyle de şirketlere rekabet avantajı sağlayacaktır.

Eğitim Tarihi: 01 - 02 - 08 - 09 EYLÜL 2018 

Eğitim Saati: 10:00  - 18:00 - Cumartesi - Pazar

Eğitim Süresi: 32 Saat

Eğitim Ücreti : 1.500 TL  Ödemeleriniz peşin ya da en fazla 5 taksit şeklinde gerçekleşebilir (TEB-  BONUS)

Eğitim Yeri : GEDİK ÜNİVERSİTESİKARTAL YERLEŞKESİ

Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

 

Banka Adı                    : TEB

Şube Adı                     : 37-Pendik E-5

Hesap Adı                   : T.C.GEDİK ÜNİVERSİTESİ

Hesap Numarası          : 38388560

İban Numarası             : TR53  0003  2000  0000  0038  3885  60


Ön Bilgi ve Kayıt Formu

Kartal Yerleşkesi