RÜYALARINIZDAN MÜZİKLE HAYALLERİNİZE

EĞİTİM HAKKINDA

Tarih
21.10.2021
Süre
30 saat
Ücret
2400 TL
Eğitim Yeri
Online Eğitim

EĞİTMENLER

Eğitimin Amacı ve İçeriği:

Rüyalarımızın evreni ne kadar geniş, ne kadar sonsuz.  Kimi zaman bilinç altından, kimi zaman bilinçten kimi zaman da gelecek zamandan haberler verir bize bu sonsuz evrenimiz. Her rüyanın eşsiz dünyasından keşfetmeye çok hayran olduğum “Rüyalarınızdan Müzikle Hayallerinize” çalışmamızda rüyalarınızın dilinin rehberliğinde hayallerimizi nasıl gerçekleştireceğimizi ve kendi kendimize yapacağımız günlük çalışmamızı öğreteceğiz.

Her gün kendimizi, kendi öz enerjimiz ile şarj etmek yaşamdaki enerjimizin öz kaynağıdır. Kendimizi rüyalarımızın diliyle özümüze doğru yola çıkarırken, adım adım kendimizi şarj etmenin ve yaşamımızı yaratmanın anahtarı olan niyetlerimizin tohumunu ekmeyi ve onu büyütmeyi günlük meditasyon çalışması şeklinde öğrenilecektir.

Şimdiye kadar eğitmenimiz RENAN KOHEN  kişisel deneyimleri ve danışanlarından edindiği tecrübelerle şunu söylemektedir; “her gün bu meditasyon ile öz benliğimize bağlanırken aynı zamanda evren ya da başka bir deyimle birleşik alana bağlanmak sağlıklı bir beden, açık bir zihin, çok parlak bir zeka, kolay ve yumuşak bir yaşam yolculuğu, kartal gibi bir objektif bakış açısı, dünyanın bu geldiği halinde kaybolmuşluktansa dünyaya katkı yapma hali, doktorların bana verdiği geri bildirimle genetik iyileşmeler ve şüphesiz ki kendi frekansımızı yüksek bir titreşime hali sağlıyor.”

Bu eğitim süreciyle de; bu önemli yaşam anahtarı çalışmasında siz değerli katılımcılarımızla birlikte yürütülmesi umulmaktadır, her zaman olduğu gibi sevgini tınısıyla…

Eğitime Kimeler Katılabilir?

Bu eşsiz yolculuğa çıkmaya hazır herkesin katılımına açık bir eğitimdir.

Eğitim Tarihleri ve Saati : 21 Ekim 2021 tarihinde başlayarak sekiz hafta,  haftada bir gün (çarşamba günleri)  saat 20:30 - 22:30 arasında  zoom oturumu olarak gerçekleşecektir. 

 

Eğitim Bedeli: 2400 (KDV DAHİL)  Eğitim ücreti, her haftaki eğitim öncesi 300 TL ödemek suretiyle taksitli olarak da ödenebilmektedir.

 

EĞİTİMİN SONUNDA, İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ ONAYLI, E-DEVLETTEN ERİŞİLEBİLİR SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

 

Hesap Bilgileri:

Banka Adı                   : TEB

Şube Adı                     : 37-Pendik E-5

Hesap Adı                   : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ

Hesap Numarası        : 38388560

İban Numarası            : TR53  0003  2000  0000  0038  3885  60

 

Ayrıntılı Bilgi İçin : 0531 305 32 05

 

ÖNEMLİ DUYURU: Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Kararıyla; Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim alan katılımcıların, eğitim başlamadan önce bildirmek koşuluyla ve eğitime katılmaması halinde eğitim ücretinin %10’u kesilerek iade yapılacaktır. Eğitimin başlamasından sonra hiç bir suretle eğitim ücreti iadesi yapılmamaktadır. Önemle duyurulur.

 

Ön Kayıt Formu

Online Eğitim