MINDFULNESS EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI 3

EĞİTİM HAKKINDA

Tarih
07.08.2020
Süre
20 saat
Ücret
1000 TL
Eğitim Yeri
Online Eğitim

EĞİTMENLER

Bu sayfa, eğitimin ödemesinin taksitlendirilmesi maksadıyla hazırlanmıştır. Bu sayfa aracılığı üçüncü taksidin ödemesi gerçekleştirilebilir. 

MINDFULNESS  EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI 

Eğitimin Amacı:

‘Mutluluk aramakla bulunacak bir şey değildir; onu inşaa etmek gerekir.’     Doğan Cüceloğlu

Günümüzde adımlarımızı, tüm hayat planımızı ‘mutluʼ olmak üzerine kurguluyoruz.  Bu kurguyu da iyi bir eğitim, iyi bir çevre, harika arkadaşlar, çok kazandıran bir meslek ve bir  iş, mükemmel bir eş ve aile vs üzerine yapıyoruz. Tüm bunlar ve mutluluk hedef haline geldiğinde hayat kendi akışının dışına çıkıyor ve hedefin tam tersi yönünde, stresle baş başa  kalıyoruz. Hepimiz biliyoruz ki stresin olduğu yerde mutluluktan söz etmek mümkün değildir.  Mutluluk tüm duygular gibi gelen ve giden bir duygu olmasına rağmen tüm bir yaşam süresince mutlu olmaktan kastımız aslında ‘dengeʼ halidir. Mutluluk hormonlarını hayata geçirecek alışkanlıkları kazanmak, yaşadığımız olaylar karşısındaki davranışlarımızı yeniden düzenlemek için farklı bir bakış açısı geliştirmek, beynimizde mutluluğu, dengeyi sağlayacak yeni nöral ağlar oluşturmak öğrenilebilir konulardır.

MINDFULNESS  EĞİTMENLİĞİ  ile neden mutluluğu hedeflerken, mutsuzluğa yönelindiği, nasıl daha  mutlu, huzurlu ve dengede olabileceğinin bilgisini aktaracak ve bu bilgilerin uygulamalarını katılanlarınızın deneyimlemesini sağlayacak yetkinliğe ulaşmanız amaçlanmaktadır. Ayrıca, alacağınız sertifika ile son derece keyfli ve popüler bir alanda çalışma yetkinliğine kavuşacaksınız. 

Eğitimin İçeriği:

11 Modülden oluşmaktadır.

Program Yeri :  Online Eğitim

Eğitim Tarihleri : 20 Ağustos 2020'de başlayarak belirtilen günlerde19:30-21:30 saatleri arası.

Program Bedeli : 1000 TL (2950 Tl'lik eğitim bedelinin ikinci taksidi), üç taksit olarak ödeme gerçekleştirilebilecektir.

Kayıt işlemleri : Aşağıda yer alan üniversitemiz hesabına eğitim bedelini yatırmak veya web sayfamız üzerinden kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi sürecinde kredi kartı ile ödemi yapılabilir. Ödeme işlemleri gerçekleştikten sonra, kayıt işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Bu düzenleme, 2950 TL olan eğitim ücretinin taksitlendirilmesi maksadıyla yapılmıştır. 3 taksit olarak ödeme yapılabilecektir. Ödemenin sertifika hazırlanması öncesinde tamamlanması gerekmektedir.

EĞİTİMİN SONUNDA YAPILACAK SINAV SONRASINDA, MINDFULNESS  EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKASI VERİLECEKTİR.

Hesap Bilgileri:

Banka Adı                    : TEB

Şube Adı                     : 37-Pendik E-5

Hesap Adı                   : T.C.GEDİK ÜNİVERSİTESİ

Hesap Numarası         : 38388560

İban Numarası             : TR53  0003  2000  0000  0038  3885  60

Ön Kayıt Formu

Online Eğitim