GÜVENLİK BİRİMLERİ İÇİN YAKIN SAVUNMA EĞİTİMİ

EĞİTİM HAKKINDA

Tarih
12.03.2022
Süre
35 saat
Ücret
4500 TL
Eğitim Yeri
Online Eğitim

EĞİTMENLER

GÜVENLİK BİRİMLERİ İÇİN YAKIN SAVUNMA
TACTİCAL CLOSE COMBAT CONCEPT (TCC)1
GÜVENLİK BİRİMLERİ ve PREFOSYONELLER İÇİN YAKIN SAVUNMA EĞİTİM MODÜLÜ - I
Baş Eğitmen : Galip AKDAŞ2
Kurs Direktörü : Mustafa BAYRAKTAR3
Eğitim Süresi : 15 SAAT
Eğitim Ücreti : 2,000 TL
Eğitim Süresi : (3 Hafta sonu pazar günü 4 saat yüz yüze eğitim / 3 saat online eğitim)
EĞİTİMİN İÇERİĞİ
• Antrenman Metodolojisi (Online Eğitim) (1Saat)
• Güvenlik Hukuku ve Kişi Hakları (Online Eğitim) (1 Saat)
• Stres ve Risk Yönetimi (Online Eğitim) (1 Saat)
• Tactical Close Combat Concept (TCC) Özel Taktik Birimler İçin Yakın Dövüş ve Öz Savunma Modülü Ünite 1: Taktik Silahsız Yakın Savunma Teknikleri Bölüm I (4 Saat)
• Tactical Close Combat Concept (TCC) Özel Taktik Birimler İçin Yakın Dövüş ve Öz Savunma Modülü Ünite 2: Taktik Silahsızlandırma Yakın Teknikleri) Bölüm I (4 Saat)
• Tactical Close Combat Concept (TCC) Özel Taktik Birimler İçin Yakın Dövüş ve Öz Savunma Modülü Ünite 3: Mesleki Becerileri Arttırma Bölüm I (4 Saat)
Yüz yüze eğitimler, etkin olabilmesi için her on katılımcı için bir eğitmen düşecek şekilde yüz yüze verilmekte, öğrenimi kolaylaştırmak amacıyla interaktif olarak örnek olaylar gösterilerek anlatılmakta, her katılımcının eğitim materyalleri üzerinde uygulama yaparak öğrenmesi sağlanmaktadır. Eğitimde kullanılan materyaller tarafımızdan temin edilmektedir. Online eğitimler, eğitmen sertifikasına sahip konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

GÜVENLİK YAKIN SAVUNMA EĞİTİM MODÜLÜ - II
Baş Eğitmen : Galip AKDAŞ
Kurslar Direktörü : Mustafa BAYRAKTAR
Eğitim Süresi : 20 SAAT
Eğitim Ücreti : 2,500 TL
Eğitim Süresi : (4 Hafta sonu pazar günü 4 saat yüz yüze eğitim / 4 saat online eğitim)
EĞİTİMİN İÇERİĞİ
• Genel İlkyardım Bilgileri (Online Eğitim) (2 Saat)
• Afet ve Acil durum tanımı, kapsamı, örgütlenmesi ve yönetim merkezinin oluşturulması (Online Eğitim) (1 Saat)
• Afet ve Acil durumlarda 5188 sayılı kanun kapsamında “Özel Güvenlik” görev, yetki ve
sorumlulukları. (Online Eğitim) (1 Saat)
• Tactical Close Combat Concept (TCC) Özel Taktik Birimler İçin Yakın Dövüş ve Öz Savunma Modülü Ünite 4 : Taktik Silahsız Yakın Savunma Teknikleri Bölüm II (5 Saat)
• Tactical Close Combat Concept (TCC)) Özel Taktik Birimler İçin Yakın Dövüş ve Öz Savunma Modülü Ünite 5: Taktik Silahsızlandırma Yakın Teknikleri Bölüm II (5 Saat)
• Tactical Close Combat Concept (TCC) Özel Taktik Birimler İçin Yakın Dövüş ve Öz Savunma Modülü Ünite 6: Mesleki Becerileri Arttırma Bölüm II (6 Saat)
Yüz yüze eğitimler, etkin olabilmesi için her on katılımcı için bir eğitmen düşecek şekilde verilmekte, öğrenimi kolaylaştırmak amacıyla interaktif olarak örnek olaylar gösterilerek anlatılmakta ve her katılımcının eğitim materyalleri üzerinde uygulama yaparak öğrenmesi sağlanmaktadır. Eğitimde kullanılan materyaller tarafımızdan temin edilmektedir. Online eğitimler, eğitmen sertifikasına sahip konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

   EĞİTİMİN SONUNDA KATILIMCILARA İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

 

Hesap Bilgileri:

Banka Adı                    : TEB

Şube Adı                     : 37-Pendik E-5

Hesap Adı                   : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ

Hesap Numarası         : 38388560

İban Numarası             : TR53  0003  2000  0000  0038  3885  60

 

Ayrıntılı Bilgi İçin : 0531 305 32 05

ÖNEMLİ UYARI :

1. Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Kararıyla; Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim alan katılımcıların, eğitim başlamadan önce bildirmek koşuluyla ve eğitime katılmaması halinde eğitim ücretinin %10’u kesilerek iade yapılacaktır. Eğitimin başlamasından sonra hiç bir suretle eğitim ücreti iadesi yapılmamaktadır.

2. Üniversite eğitimleri başka bir tarihe erteleyebilme ve iptal edebilme hakkına sahiptir. Önemle duyurulur.

3Eğitime katılan tüm katılımcılarımız şu hususlara uyacağını peşinen kabul eder;

“6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri uyarınca; bu eğitimde kullanılan her türlü ses/ses kaydı, görüntü/görüntü kaydı, her türlü yazı içeren bilgi ve belge, slayt ve sunumlar ve her tür fikri mülkiyet hakkı, eğitimi veren eğitimciye aittir, yalnızca eğitimci tarafından veya eğitimcinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kayda alınamaz, kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu eğitimde sağlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Başka kurum ya da kuruluşlarca dokümanlarında yayınlanamaz.”

Ön Kayıt Formu

Online Eğitim