ÇOCUKLAR, ERGENLER VE UYKU KALİTESİ İÇİN ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

EĞİTİM HAKKINDA

Tarih
29.07.2021
Süre
2 saat
Ücret
250 TL
Eğitim Yeri
Online Eğitim

EĞİTMENLER

Çocuklar ve Ergenler için Wellbeing, Nefes ve Teknoloji Farkındalığı Temel Eğitimi Sertifika Programı

 

11.Modül :  Çocuklar, Ergenler ve Uyku Kalitesi için Çözüm Önerileri  | 29.07.2021/ 11:00-12:30

Çocuklarda uykuya hızlı geçiş ve uyku kalitesi bütünsel sağlık ve wellbeing için çok önemlidir. Uyku alışkanlığı ve uyku rutinine eklenebilecek nefes ve farkındalık oyunları, uyku meditasyonları ve nefesli masallar, çocukların ve ergenlerin uyku kalitesini hızlı bir şekilde arttıracaktır.

Yeterince uyumamak ya da uykuya geç dalmak, olması gereken süreden az uyumak, yetişkinlerde olduğu kadar, çocuklar ve ergenlerde de vücudun iç dengesini bozar, bağışıklık sistemini zayıflatır, konsantre olmakta zorlanan ve ders başarısında düşüş yaşayan çocuklar haline gelirler.

Bu seminerde, çocuklar ve ergenlerin uyku rutinlerine katacağınız beden, zihin ve ruh sağlığına yönelik eğlenceli oyunlar ve pratik çözümler bulacaksınız.   

Bu atölyede özellikle aşağıdaki konu başlıkları paylaşılacaktır;

  • Uykuya Hazırlık Aşaması ve Uyku Rutinleri
  • Farklı yaş gruplarına yönelik uykuya geçişi hızlandıran Yoga Çalışmaları
  • Farklı yaş gruplarına yönelik nefes ve farkındalık oyunları
  • Uyku öncesi meditasyonun önemi, nasıl ve ne şekilde uygulanacağına dair örnek çalışma

Etkinlik Tarihleri ve Saati :15 Haziran - 12 Ağustos 2021 tarih aralığında 14 modülün eğitimi yapılacaktır.  Her  bir modül yukarıda belirtilen tarihte ve 11:00-12:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Başvuru olmasına rağmen, katılınamayan oturumlar daha sonra uzaktan eğitim sistemimimiz üzerinden izlenebilecektir.

Etkinlik Süresi : Her modül; 1,5 saatlik eğitim sürecini kapsamaktadır.

Etkinlik  Yeri : Eğitim ONLINE olarak, uzaktan eğitim yöntemiyle gerçekleştirilecektir.

Etkinlik Ücreti : Her bir modül için KDV dahil  250 TL.

Eğitim; her bir modül için belirlenen ücretin ödenmesi halinde modüller bazında satın alınabilir. Ancak eğitimin tamamına katılım halinde, yukarıdaki modüllere ek olarak ayrıca online olarak yapılacak “projelendirme ve değerlendirme” sürecine katılmak ve başarılı olmak kaydıyla ÇOCUKLAR VE ERGENLER İÇİN WELLBEING, NEFES VE TEKNOLOJİ FARKINDALIĞI EĞİTMENLİĞİ TEMEL EĞİTİMİ SERTİFİKASI verilecektir. Eğitimi paket olarak almak isteyen ve sertifika talep eden katılımcıların ödeyeceği eğitim bedeli KDV dahil 'dir. Bu bedel, katılınacak olunan her modül öncesinde ödenmek suretiyle taksitlendirilebilir. Sertifika alınmadan evvel yapılan ilave oturumlar için kalan kısım ödenmek suretiyle, sertifika alınabilir.

Kayıt işlemleri : Kesin kayıt işlemleri, aşağıda yer alan üniversitemiz hesabına eğitim bedelini yatırarak veya web sayfamızdan, kayıt işlemlerini tamamlama sürecinde, kredi kartıyla ödeme yapmak suretiyle gerçekleştirilebilir.

HER MODÜL EĞİTİMDEN SONRA KATILIMCILARA EĞİTİM KATILIM BELGESİ VERİLECEKTİR. (Eğitim Katılım Belgeleri mail yoluyla iletilecektir.

TÜM MODÜL EĞİTİMLERE KATILAN VE İLAVE OTURUMLARA KATILARAK YAPILAN DEĞERLENDİRMEDE BAŞARILI OLANLARA, ÜNİVERSİTEMİZCE ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

 

Hesap Bilgileri:

Banka Adı                    : TEB

Şube Adı                     : 37-Pendik E-5

Hesap Adı                   : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ

Hesap Numarası         : 38388560

İban Numarası             : TR53  0003  2000  0000  0038  3885  60

 

Ayrıntılı Bilgi İçin : 0531 305 32 05

 

ÖNEMLİ DUYURU: Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Kararıyla; Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim alan katılımcıların, eğitim başlamadan önce bildirmek koşuluyla ve eğitime katılmaması halinde eğitim ücretinin %10’u kesilerek iade yapılacaktır. Eğitimin başlamasından sonra hiç bir suretle eğitim ücreti iadesi yapılmamaktadır. Önemle duyurulur.

 

Ön Kayıt Formu

Online Eğitim