ANADOLU'NUN MİSTİK KÜLTÜRÜ

EĞİTİM HAKKINDA

Tarih
15.09.2021
Süre
2 saat
Ücret
200 TL
Eğitim Yeri
Online Eğitim

EĞİTMENLER

KADİM GELENEKLERLE YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ

 

Modül 1. Anadolu’nun Mistik Kültürü (2 Saat) (15 Eylül 2021 13:00-15:00 saatleri arasında)

  • Kadim öğretilerde ilim aktarımı: Ocaklık, El Alma-Verme, Şifacılık
  • Anadolu geleneksel inanışında ruhsal korunma ritüelleri

 

Etkinlik Tarihleri ve Saati : 15 Eylül -  8 Ekim 2021 tarih aralığında 8 modülün eğitimi yapılacaktır.  Her  bir modül yukarıda belirtilen tarihte ve 13:00-15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu 8 modülün tamamına katılmanın yanında, tarihleri eğitim sürecinde bildirlecek proje ve ödevlendirme ile sınav uygulamaları yapılacaktır. Yapılan sınav uygulamasından başarılı olmak kaydıyla EĞİTİMİ SERTİFİKASI  verilecektir.

Etkinlik Süresi : 18 online uzaktan eğitim saati.  Online olarak verilen her bir saatlik eğitim, örgün sınıf ortamında 3 ders saatine karşılık olduğu değerlendirilmelidir. Katılınamayan oturumlar daha sonra uzaktan eğitim sistemimimiz üzerinden izlenebilecektir.

Etkinlik  Yeri : Eğitim ONLINE olarak, uzaktan eğitim yöntemiyle gerçekleştirilecektir.

Etkinlik Ücreti : 1800TL (KDV Dahil) Program eğitim ücretini her modül öncesinde yapılacak 200TL ödeme ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Tüm modül eğitimler, ilave oturumlar ve değerlendirme süreci tamamlandıktan sonra,  eğitim ücretinin kalan kısmını ödeyebilirsiniz. Ayrıca, bu program istenilen modül eğitimlere katılmak suretiyle de takip edilebilinir.

Kayıt işlemleri : Kesin kayıt işlemleri, aşağıda yer alan üniversitemiz hesabına eğitim bedelini tamamı yatırarak veya web sayfamızdan, kayıt işlemlerini tamamlama sürecinde, kredi kartıyla ödeme yapmak suretiyle gerçekleştirilebilir. Ayrıca, eğitim ücretini, her modül öncesinde 200TL ödeme yapmak ve  kalan kısımını program sonunda ödemek suretiyle taksitli olarak da ödeyebilirsiniz.

EĞİTİMİN SONUNDA KATILIMCILARA İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.

 

Hesap Bilgileri:

Banka Adı                    : TEB

Şube Adı                     : 37-Pendik E-5

Hesap Adı                   : T.C.GEDİK ÜNİVERSİTESİ

Hesap Numarası         : 38388560

İban Numarası             : TR53  0003  2000  0000  0038  3885  60

 

Ayrıntılı Bilgi İçin : 0531 305 32 05

ÖNEMLİ DUYURU: Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Kararıyla; Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim alan katılımcıların, eğitim başlamadan önce bildirmek koşuluyla ve eğitime katılmaması halinde eğitim ücretinin %10’u kesilerek iade yapılacaktır. Eğitimin başlamasından sonra hiç bir suretle eğitim ücreti iadesi yapılmamaktadır. Önemle duyurulur.

Ön Kayıt Formu

Online Eğitim