YDS VE YÖKDİL İÇİN DİL OKULU-KARTAL

EĞİTİM HAKKINDA

Tarih
15.02.2020
Süre
84 saat
Ücret
1150 TL
Eğitim Yeri
Cumhuriyet Mahallesi İlkbahar Sokak No: 1-3-5 Yakacık 34876 D-Blok Kartal İstanbul

EĞİTMENLER

Eğitimin Amacı :

Sınavda hedeflenen puana ulaşabilmeniz için gerekli gramer bilgisi sınav tekniğine yönelik stratejileri öğretmek ve sınav pratiği kazandırılarak, gireceğiniz ilk sınavda hedefinize ulaşmanızı sağlamaktır.

Eğitime Kimlerin Katılabileceği:

Bu programdan  adayların istenilen katkıyı sağlayabilmeleri için, girecekleri seviye tespit sınavında 8 kurluk eğitim sistemimize göre en az 6’ıncı kur seviyesinde genel İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Katılımcılar kursa başlamadan önce geniş kapsamlı bir seviye tespit sınavına alınırlar. Bu seviye belirlemenin amacı, katılımcının eksik ve zayıf olduğu noktaları bularak, kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesidir.

Gerekli seviyenin altında olan katılımcılar için hazırlanan  kurslarımızda, sınav İngilizcesi altyapısı temel düzeyde kazandırılarak, kişilerin kursa hazırlanmaları sağlanarak sınav taktiği ve stratejilerini daha iyi kavramaları ve sınavdan daha yüksek bir skor alma şansları arttırılır.

Programın İçeriği ve Metodolojisi :

YDS sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanı sıra, sınavda uygulayabileceğiniz taktikler, sınav tekniğine yönelik eğitimler ve sınav pratiğine yönelik çalışmaları içermektedir. YDS programına dahil olan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler, taktik ve strateji ağırlıklı bir sınav olan YDS’de performansı ve skoru artırmayı amaçlayan farklı bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler. Dersler sınava yönelik kaynaklar kullanılarak yapılır.

Ayrıca, YDS sınavına odaklı, sınav tekniğine ve sınav pratiğine yönelik eğitimler verilerek katılımcıların puanlarını arttırmaları hedeflenir. Adayların istedikleri skora ulaşmalarını sağlamak için;

  • Eksik İngilizce bilgilerini tamamlanır,
  • Sınav tekniğini öğrenerek soruları daha hızlı ve doğru çözebilmeleri sağlanır,  
  • YDS soru tarzlarını uygun, çok sayıda soruyu farklı strateji ve taktiklerle akademisyenlerin eşliğinde çözümü gerçekleştirilir.

 Yabancı Dil Sınavı kurs programımız sınav odaklı olduğu için gereksiz bilgi içermediği gibi, genel İngilizce bilgisi de içermez.

Eğitim Başlangıç Tarihi ve Eğitimin Süresi : 15 Şubat 2020, haftada iki gün; Perşembe 17:00’da 3 saat, cumartesi saat 10:00’da 4 saat, haftalık 7 saat, 13 hafta, toplam 84 saat.

Eğitim Yeri: Üniversitemiz Kartal Kampüsü

Eğitimin Ücreti : 1150 TL

Kayıt işlemleri : Aşağıda yer alan üniversitemiz hesabına eğitim bedelini yatırarak,  

                            dekontu igunsem@gedik.edu.tr elektronik posta adresine

                            gönderiniz.

 

Hesap Bilgileri:

Banka Adı                    : TEB

Şube Adı                     : 37-Pendik E-5

Hesap Adı                   : T.C.GEDİK ÜNİVERSİTESİ

Hesap Numarası         : 38388560

İban Numarası             : TR53  0003  2000  0000  0038  3885  60

 

Ayrıntılı Bilgi İçin : 0531 305 32 05

ÖNEMLİ DUYURU: Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Kararıyla; Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim alan katılımcıların, eğitim başlamadan önce bildirmek koşuluyla ve eğitime katılmaması halinde eğitim ücretinin %10’u kesilerek iade yapılacaktır. Eğitimin başlamasından sonra hiç bir suretle eğitim ücreti iadesi yapılmamaktadır. Önemle duyurulur.

Ön Kayıt Formu

Kartal Yerleşkesi